ТЕЛЕСЕРВІС — сервісний центр з ремонту телевізорів та побутової техніки у Миколаєві.

Иллюстрация

Ремонт телевізорів LED, LCD, ЖК у Миколаєві у сервісному центрі Телесервіс.
Діагностика та визначення несправності, деталі від виробника! Ремонт телевізора в Миколаєві проводять кваліфіковані спеціалісти зі стажем 30 років.
Час ремонту залежить від складності несправності, Ви зможете отримати відремонтований телевізор у той же день за наявності деталі або її необхідно буде замовити.
Прошивка телевізорів Smart TV в Миколаєві на ОС Android, WebOS, Tizen, Vidaa, Vestel. Заміна світлодіодів підсвічування та ремонт блоків у ЖК, LED, LCD.
Якщо Ви вирішили не ремонтувати свій телевізор, а хочете купити новий, або якщо Ваш телевізор не підлягає відновленню, ми можемо купити Ваш несправний телевізор на запчастини.
Ми є офіційними представниками найбільших виробників телевізорів, і нашим клієнтам доступні: ремонт телевізорів Akai (Акай) у Миколаєві, ремонт телевізорів Mi Xiaomi (Хіаомі, Ксіомі) у Миколаєві, ремонт телевізорів iFFALCON (Іфалкон) у Миколаєві, ремонт телевізорів LG (ЛЖ) Миколаєві, ремонт телевізорів Samsung (самсунг) у Миколаєві, ремонт телевізорів Sony (соні) у Миколаєві, ремонт телевізорів Sharp (шарп) у Миколаєві, ремонт телевізорів Toshiba (тошиба) у Миколаєві, ремонт телевізорів Philips (філіпс) у Миколаєві, ремонт телевізорів Liberton (Лібертон) у Миколаєві, ремонт телевізорів Bravis (Бравіс) у Миколаєві, ремонт телевізорів Hilton (Хілтон) у Миколаєві, ремонт телевізорів Sumato (Сумато) у Миколаєві, ремонт телевізорів Grunhelm (Грюнхельм) у Миколаєві, ремонт телевізорів Gazer (Газер) у Миколаєві , ремонт телевізорів Smart Tv (смарт) у Миколаєві.
Також проводимо ремонт телевізорів RAZZ, QiLive, Econ, Irbis, National, Olto, Harper, BQ, Blackton, BBK, Dexp, Supra, Sunwind, Vekta, Digma, Aceline, Prestigio, Hyundai. Заміна екрану телевізора, або заміна матриці телевізора, нерентабельна, тому що панель телевізора це найдорожча деталь і досягає більше половини всієї вартості телевізора.

Ремонт телевізорів LCD, ЖК, LED у будь-якому районі міста Миколаєва: Корабельний район, Жовтневий, Заводський, Інгульський, Центральний, Кульбакіно, Балабановка, Галіциновка та інші райони міста.


1

Наша адреса

м.Миколаїв, вул.Океанівська 1 с 09:00 до 19:00 Vodafon. 095-78-26-320 Kyivstar. 067-70-57-304 Email: vidikon@gmail.com
2

Що ми ремонтуємо

Ремонт телевізорів, моніторів, мікрохвильових печей і мультиварок. Прошивка телевізорів. Ремонт приставок DVB-T2
3

Наші авторизації

Akai, Artel, Bravis, Blaupunkt, Samsung, Sharp, Sony, Saturn, LG, Philips, Prime Technics, Toshiba, TCL, Liberton, Liberty, Hilton, Hitachi, Hisense, Hoffson, Xiaomi (Mi), Sumato, Grunhelm, Gazer, Kivi, Manta, Mirta, Mystery, Milano, UD, Satelit, Edler, Ergo, iFFALCON, JVC, Ozone, Realme та інші.
4

Оплата

Після успішного ремонту ви оплачуєте послугу згідно з прейскурантом. У разі відмови від ремонту оплачується дефектація.


ТЕЛЕСЕРВІС — сервісний центр з ремонту телевізорів у Миколаєві